مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

7 روز ضمانت بازگشت کالا

تراز ایران با هدف جلب رضایت و تامین آسودگی خاطر مشتریان اقدام به راه اندازی سایتی مرجع در زمینه ی فروش لوازم جانبی انواع پرینتر و ارائه ی پرینتر دفتری و پرینتر فروشگاهی نموده است ، تراز ایران تمام تلاش خود را به کار بسته است تا خرید در شرایطی کاملا مطلوب و جلب صد در صد رضایت مشتری صورت پذیرد .

ممکن است پس از خرید پرینتر و لوازم جانبی آن به خصوص در مسیر های دور با دریافت کالا و راه اندازی دستگاه  مشتری متوجه ایراد در دستگاه گردد در تراز ایران برای مشتریانی که دستگاه را از مسیر دور دریافت نموده و فرصت تست پرینتر را ندارند این امکان فراهم است که پس از 7 روز از خرید فرصت تست دستگاه را داشته و بتوانند خریدی ایده ال با آسودگی خاطر داشته باشند .

شرایط باز گرداندن کالا در تراز ایران

  • اگر کالا دچار ایراد فنی گردد : در صورت بروز مشکل فنی به مدت 7 روز فرصت پس از دریافت کالا امکان تعویض وجود دارد ، در صورت بروز مشکل ظاهری برای کالا و ایجاد تغییرات بر روی بدنه ی دستگاه پرینتر امکان تعویض وجود ندارد .
  • مغایرات ظاهر دستگاه : در صورتی که ظاهر پرینتر یا لوازم جانبی از نظر رنگ و مدل با اطلاعات دستگاه خریداری شده مغایرت داشته باشد ، در مدت 24 ساعت پس از تحویل کالا فرصت اعلام مغایرات کالا را دارد .

آسیب وارد شده به دلیل حمل و نقل

  • در صورت بروز ایراد بر اثر باربری بر روی کالا حداکثر بعد از 24 ساعت از زمان تحویل کالا به مرکز خدمات تراز ایران اطلاع دهید .

انصراف از خرید لیبل و لوازم جانبی و پرینتر

  • در  صورتی که دستگاه ارسال نشده و مشتری از خرید خود منصرف می گردد با اطلاع به مرکز فروش لیبل پیپر از ارسال دستگاه یا لوازم جلو گیری نموده و سفارش را کنسل نمایید .
نمایش همه
علاقه مندی ها ()