مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا

جت پرینتر

10 / 10
از 1 کاربر

جت پرینتر نوعی دیگر از دستگاه های چاپ اطلاعات می باشد که به صورت لیزری اطلاعات را در انواع کالا ها ، مواد صنعتی و غذایی ثبت می نماید ، جت پرینتر دارای حافظه ی داخلی بوده و پس از دریافت اطلاعات به صورت لیزری اطلاعات را حک می نماید به صورتی که قابل شست و شو و پاک شدن نیست ، اطلاعاتی که بر روی بدنه ی تخم مرغ یا انواع بشکه های صنعتی دیده می شود توسط دستگاه جت پرینتر ثبت شده است که با نوع کالا دستگاه جت پرینتر نیز انتخاب می گردد ، جت پرینتر ها قادر هستند در سطوح گوناگون به حالت منحنی ، گرد ، لبه دار و یا برجسته اطلاعات را ثبت نماید ، فونت چاپ و سایز چاپ قابل انتخاب می باشد و جت پرینتر ها در مدل های جت پرینتر تفنگی یا گان ، جت پرینتر اتمپ یا فشاری ، دستی و دفتر قابل انتخاب می باشد که با توجه به محیط و نوع کالا متغیر خواهد بود ، در گروه جت پرینتر ، جت پرینتر دایمو Dymo برندی مطرح و محبوب می باشد که به راحتی می توان گفت که تمامی بازار ایران در زمینه ی جت پرینتر همراه مختص دایمو میباشد .

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 5 محصول
قیمت : 35,500,000 (تومان)
دستگاه جت پرینتر دستی مدل B2 Hand Jet Printer B2
قیمت : 35,500,000 (تومان)

جت پرینتر دستی مدل REINER 970 محصولی از کشور آلمان است، جت پرینتر 970 اطلاعات را از کامپیوتر دریافت و بر روی سطح درج می نماید، جت پرینتر 970 یک وسیله ی کاربردی برای انبار ها است.

جت پرینتر صنعتی پرتابل رینر REINER-790 محصولی از کشور آلمان توسط کمپانی مطرح REINER می باشد ، شرکت REINER یک رهبر جهانی تولید جت پرینتر ها ( Stamps ) به خصوص در بازار اروپا و آمریکا می باشد ، جت پرینتر جهت چاپ اطلاعات در خواستی به صورت لیزری بر روی بدنه ی کالا ها به کار می رود ، جت پرینتر صنعتی رینر یکی از قدرتمند ترین دستگاه ها شناخته شده است که در ایران بازار بسیار ایده الی را به خود اختصاص داده است .

جت پرینتر دستی سیار REINER 798 از طریق درگاه usb اطلاعات را دریافت و بر روی کلیه سطوح از جمله شیشه ای، پلاستیکی، کارتن، پارچه چاپ می نماید، مکانیسم چاپ دستگاه جت پرینتر 798 جوهر آفشان است، دستگاه 798 کاربری بسیار آسانی دارد. 

جت پرینتر پرتابل دستی رینر REINER-940 نسل جدید پرینتر ها برای چاپ بر روی سطوح منحنی، فلزی، چوبی و غیره است. سرعت چاپ دستگاه reiner 940 برابر 400 میلی متر در ثانیه با کیفیت 300 dpi همراه است.

1مجموع 5 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()