مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

ضمانت اصل بودن کالا

تراز ایران ارائه دهنده ی کالا های اصلی بوده و تمامی کالا های ارائه شده را با تضمین اصل بودن کالا ارائه می نماید و تمامی محصولات تراز ایران با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می گردد ، تراز ایران برای تامین کالا های خود تنها با شرکت های معتبر و وارده کننده ی کالا و لوازم مصرفی همکاری می نماید و مشتریان تراز ایران می توانند با این اطمینان کالا های مورد نیاز خود را تهیه نمایند که محصولات سایت تراز ایران با گارانتی اصلی و تضمین بهترین قیمت ارائه می گردد .

خرید از مراکز غیر رسمی و بدون مجوز و اینماد ممکن است برای خریدار مشکلاتی از قبیل اصلی نبودن کالا و غیر معتبر بودن گارانتی ایجاد نماید ، اما تراز ایران با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت ، معدن و تجارت این اطمینان را فراهم می نماید که خرید پرینتر و خرید لیبل و ریبون و تمامی لوازم های جانبی از بهترین قیمت معتبر ترین گارانتی برخوردار باشند .

تراز ایران ؛ مرکزی رسمی جهت تامین لیبل ، ریبون ، رول حرارتی و خرید پرینتر

شرکت ها و فروشگاه ها و تامین کننده ی دستگاه و لوازم جانبی که از سوی وزارت صنعت ، معدن و تجارت به عنوان تامین کننده و وارد کننده ی قانونی شناخته شده اند باید خدمات پس از فروش کالا ها را نیز ارائه نمایند ، از این رو گارانتی شرکت های ذکر شده معتبر و قابل پیگیری می باشد .

با توجه به توضیحات ذکر شده خریدارانی که در خرید به دلیل اهمیت گارانتی کالا دچار مشکل می شوند می توانند با توجه به نماد اعتماد وب سایت فروشگاهی کالا ی مورد نظر را با اطمینان خریداری نمایند .

تراز ایران این افتخار را دارد که با راه اندازی سایتی مرجع در زمینه ی خرید پرینتر و لوازم جانبی با ارائه ی کالا های اصلی همراه با گارانتی معتبر در خدمت مشتریان گرامی باشد .

نمایش همه
علاقه مندی ها ()