مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا

ریبون

10 / 10
از 1 کاربر

ریبون مواد مصرفی پرینتر و لیبل پرینتر می باشد که بر اساس نوع لیبل نوع ریبون نیز تغییر می یابد ، ریبون دستگاه پرینتر لیبل یکی از مهمترین قسمت چاپ می باشد زیرا در صورت بی کیفیت بودن ریبون چاپ ایده الی ایجاد نمی گردد ، قیمت ریبون ها تفاوت زیادی ندارد و ترجیح تمامی کاربران به دریافت ریبون با کیفیت می باشد ریبون لیبل کاغذی یا برچسب کاغذی یکی از ارزان قیمت ترین ریبون ها می باشد و ریبون رزین یکی از گران قیمت ترین ریبون ها می باشد که جهت چاپ بر روی لیبل استاندارد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد که البته در مورد لیبل متال و لیبل وید نیز نوع ریبون متفاوت می باشد ، ریبون به صورت معمول با متراژ 300 ارئه می گردد .

قبل از اقدام به خرید ریبون با مشاورین ترازایران مشاوره نمایید تا بهترین و با کیفیت ترین ریبون  و مناسب با لیبل و دستگاه پرینتر معرفی و ارائه نماید .

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 13 محصول

ریبون رزین سایز 110 × 300 جهت چاپ بر روی لیبل توسط دستگاه پرینتر لیبل مورد استفاده قرار می گیرد ، ریبون رزین دارای کیفیت بالا و عمر طولانی در نگه داری اطلاعات بر روی لیبل می باشد و دارای 300 متر و عرض 110 میلیمتر است ، خرید ریبون رزین برای چاپ بر روی لیبل های خاص مانند لیبل اموال ، لیبل pvc و لیبل متال می باشد .

ریبون وکس رزین سایز 300 × 110 نوعی از مجموعه ریبون بوده که به دلیل بالا بودن مواد رزین در ریبون درصد ماندگاری بالاتری از حروف و اعداد چاپ شده بر روی لیبل ها دارد ، متراژ ریبون رزین وکس 300 متر در عرض 110 می باشد .

ریبون وکس رین 300 × 60 به نسبت ریبون رزین دارای ماندگاری کمتری بوده ولی به نسبت ریبون وکس دارای ماندگاری بسیار بالاتری می باشد ، ریبون وکس رزین قابلیت چاپ در انواع لیبل ها را داشته و از طریق انتقال حرارتی چاپ را به برچسب کاغذی و انواع دیگر لیبل انتقال می دهد .

ریبون رزین سایز 75 × 110 جهت چاپ با ماندگاری بالا مورد استفاده قرار می گیرد ، البته این نگته حائز اهمیت است که ریبون رزین بر روی لیبل های کاغذی و برچسب های حرارتی امکان چاپ و ثبت ندارد ، چاپ ریبون رزین بر روی لیبل از طریق دستگاه های پرینتر لیبل امکان پذیر است .

ریبون حرارتی سایز 300 × 110 جهت چاپ اطلاعات بر روی لیبل و یا برچسب مورد استفاده قرار می گیرد که توسط دستگاه پرینتر لیبل چاپ را انجام می نماید ، ریبون حرارتی وکس یکی از بهترین و با کیفیت ترین ریبون های موجود می باشد .

ریبون پرینتر سوزنی Jolimark 550k از ملزومات داشتن چاپ با کیفیت توسط پرینتر سوزنی جولی مارک مدل 550 است.

ریبون لیبل کاغذی وکس برای قرار گیری در دستگاه لیبل پرینتر و اطلاعات دار نمودن لیبل کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد ، کیفیت ریبون وکس بسیار بالا بوده و پر فروش ترین ریبون موجود می باشد ، سفارش ریبون به تعداد دلخواه و تکی امکان پذیر است .

1مجموع 13 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()