مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا

بارکد خوان

بارکد خوان وسیله ای جهت اسکن بارکد کالا ها می باشد که از سالیان دور در سیستم فروش ، حسابداری و انبار داری مورد استفاده قرار می گیرد ، بارکد خوان ها انواع گوناگونی دارند که با نام بارکد اسکنر ، اسکنر بارکد ، بارکد ریدر و گان شناخته شده اند ، که امروزه سیستم بارکد خوان بسیار ارتقاء یافته است که دیتا کالکتور ، موبایل کامپیوتر ، PDA و اسکنر RFID می توان اشاره نمود .

دسته بندی بارکد اسکنر در چهار گروه ، بارکد خوان سیمی ، بارکد خوان بیسیم و موبایل کامپیوتر و اسکنر RFID تقسیم بندی می گردد ، هر یک از این گروه ها به گروه های دیگری تقسیم می گردند ، بارکد خوان در گذشته با تکنولوژی لیزری و تک بعدی ( بارکد تک بعدی ) اطلاعات را انتقال می داد اما با به کار آمدن تکنولوژی نوری ، سیستم لیزری منسوخ شد و در اکثر مدل ها سعی در ارتقاء بارکد خوان از لیزری به نوری همچنان در حال اجرا می باشد ، در زمینه بارکد ها نیز بارکد های تک بعدی به صورت روال وجود داشته و به هیچ عنوان منسوخ نشده اند بلکه هم پای بارکد های دو بعدی که امروزه رواج بیشتری دارند و به دلیل ذخیره ی اطلاعات بیشتر طراحی شده اند در دنیای تجارت و تولید مورد استفاده قرار می گیرد .

بارکد خوان دو بعدی و بارکد خوان تک بعدی تنها در نوع بارکد متفاوت می باشند ، بارکد خوان تک بعدی تنها قادر به اسکن بارکد ها میله ای ، خطی بوده و در صورتی که بارکد خوان دو بعدی علاوه بر اسکن بارکد های خطی و میله ای قادر به اسکن بارکد های مربعی ، QR کد را نیز دارد که امروز بیشتر در داروخانه های بارکد های دو بعدی ، مربعی و QR کد ها مورد استفاده قرار می گیرد ، قیمت بارکد خوان در مدل دو بعدی بالا تر از تک بعدی می باشد زیرا قادر است علاوه بر عملیات اسکن تک بعدی ، دو بعدی ها نیز پشتیبانی نماید .

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 10 محصول
قیمت : 1,100,000 (تومان)

در گروه بارکد خوان های صنعتی قرار می گیرد ، GFS4400 به صورت ثابت در جای لازم پیچ می شود و با سرعت بسیار بالایی بارکد هایی که از مقابلش عبور می کند را می خواند .

بارکد خوان خط تولید GFS4470 ( نام دیگرGFS4400 ) بارکد های خطی و QR را با استفاده از مکانیسم اسکن نوری می خواند و از طریق یکی از پورت های ارتباطی اش اطلاعات را جهت ذخیره شدن به سیستم انتقال می دهد .

قیمت : 1,170,000 (تومان)

از سری بارکد خوان های رو میزی است ، قیمت بارکد اسکنر 3200 بسیار مناسب بوده همچنین فروشگاه های بزرگ ( هایپر استار ، اتکا و ...) طرفداران این محصول هستند ، بارکدخوان فروشگاهی 32001D  با عملکرد بسیار سریع خود توانسته رضایت اکثر صندوق داران و مشتریان این فروشگاه ها را کسب کسب کند ، بارکد اسکنر رو میزی دیتالاجیک تراکم صف صندوق فروشگاه ها به صورت قابل توجهی کاهش داده و فرایند صندوق با سرعت بیشتری انجام می شود .

قیمت : 850,000 (تومان)

در گروه بارکد خوان های صنعتی قرار می گیرد ، GFS4400 به صورت ثابت در جای لازم پیچ می شود و با سرعت بسیار بالایی بارکد هایی که از مقابلش عبور می کند را می خواند .

بارکد خوان خط تولید GFS4470 ( نام دیگرGFS4400 ) بارکد های خطی و QR را با استفاده از مکانیسم اسکن نوری می خواند و از طریق یکی از پورت های ارتباطی اش اطلاعات را جهت ذخیره شدن به سیستم انتقال می دهد .

قیمت : 850,000 (تومان)

مدل پیشرفته بارکد خوان دستی دیتالاجیک است ، بارکد خوان QR سیمی GD4400 datalagic به روش نوری  از بارکد ها اسکن می گیرد و اطلاعات را از طریق یکی از رابط های خود به سیستم انتقال می دهد ، بارکد اسکنر تفنگی 2بعدی 4400  از جمله محصولات با کیفیت کمپانی دیتالاجیک دارای بدنه بسیار مقاوم است همچنین این محصول به دلیل داشتن تکنولوژی green spot و motion باعث افزایش راحتی و سرعت عمل کاربر می شود .

بارکداسکنر تفنگی I GD4400 بارکد های دو بعدی و خطی را حتی اگر خط خورده و یا کمرنگ باشد به راحتی می خواند به همین دلیل مورد توجه اکثر داروخانه  ها ، و مراکزی که  محصولاتشان بارکد های QR  ( مربعی ) است قرار می گیرد ، بارکد خوان دو بعدی 4400 تحت لیسانس ایتالیا دارای 12 ماه گارانتی واقعی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 565,000 (تومان)

بارکد خوان QR دیتالاجیک ایتالیایی با قیمت مناسب و عملکرد عالی مورد  توجه داروخانه ها و مراکزی که نیاز به بارکد خوان 2 بعدی دارند قرار گرفته است ، دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس ازفروش می باشد می باشد ، تکنولوژیGREEN SPOT و MOTION این محصول را بسیار ایده آل و کاربر پسند کرده است ، بارکد خوان تفنگی 2 بعدی 24300 از رابط های USB و  RS232 پشتیبانی می کند و در دو رنگ سیاه و سفید تولید می شود  .

قیمت : 245,000 (تومان)

بارکد خوان سیمی با سرعت اسکن بارکد بالا توسط مکانیسم نوری جهت اسکن بارکد های خطی یا میله ای طراحی شده است ، قیمت بارکد اسکنرQW2100  بسیارمناسب بوده ، قابلیت اسکن بارکدهای بلند و نازک از فاصله ی نزدیک را دارا می باشد به همین دلیل مورد توجه فروشگاه های پوشاک و خوشکبار است . محصول فوق تحت لیسانس ایتالیا دارای 12 ماه گارانتی واقعی می باشد .

قیمت : 450,000 (تومان)

محصول برند ایتالیایی دیتالاجیک همراه با ظاهربسیار متفاوت نسب به باقی مدل ها بوده ، بارکد خوان herun datalogic دارای پایه بسیار شکیل بوده که زیبایی این مدل را چند برابر کرده است ، مکانیسم اسکن به صورت نوری بوده و بارکد های خطی ، میله ای یا تک بعدی توسط این بارکد خوان تفنگی قرائت می گردد .

شرکت دیتالاجیک برای تولید بارکد خوان تفنگی  Herun 3130سه ویژگی سرعت ، دقت و زیبایی رو در کنار قرار داده و محصول فوق العاده شیک و قوی را  جالب خود دارای قیمت مناسبی است و در فروشگاه ها و دفاتر پستی و بانکی استفاده می شود .

قیمت : 265,000 (تومان)

محصولی از کشور ویتنام  ساخت کمپانی دیتالاجیک تحت لیسانس ایتالیا می باشد از خانواده بارکد خوان خطی ( 1بعدی ) با سرعت بالا است و بارکد اسکنر نوری به راحتی با نرم افزار های کاربردی فروشگاهی و بانکی ادغام شده و بدین وسیله کارایی خود را ارتقاء می دهد همین امر باعث شده این محصول مورد توجه بانک ها ، دفاتر بیمه و .. قرار گرفته است ، بارکد خوان دستی مقاوم همراه با طول عمر بالا داری 1 سال گارانتی سما سرویس و 10 سال خدمات واقعی می باشد .

قیمت : 349,000 (تومان)

به همراه قابلیت و کارکرد عالی خود توانسته طرافداران زیادی کسب کند و بالاترین آمار فروش را داشته باشد ، اکثر فروشگاه ها و شرکت های خصوصی و دولتی ایران از این بارکد خوان تفنگی استفاده می کنند ، این بارکدخوان نوری اکثر بارکد های خطی ( میله ای ) حتی بارکد های کمرنگ یا مخدوش را به راحتی خوانده و اطلاعات را از طریق پورت های خود به سیستم منتقل می کند . بارکد خوان ایتالیایی نام برده دارای یک سال گارانتی واقعی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

1مجموع 10 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()