مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا

بارکد خوان

بارکد خوان وسیله ای جهت اسکن بارکد کالا ها می باشد که از سالیان دور در سیستم فروش ، حسابداری و انبار داری مورد استفاده قرار می گیرد ، بارکد خوان ها انواع گوناگونی دارند که با نام بارکد اسکنر ، اسکنر بارکد ، بارکد ریدر و گان شناخته شده اند ، که امروزه سیستم بارکد خوان بسیار ارتقاء یافته است که دیتا کالکتور ، موبایل کامپیوتر ، PDA و اسکنر RFID می توان اشاره نمود .

دسته بندی بارکد اسکنر در چهار گروه ، بارکد خوان سیمی ، بارکد خوان بیسیم و موبایل کامپیوتر و اسکنر RFID تقسیم بندی می گردد ، هر یک از این گروه ها به گروه های دیگری تقسیم می گردند ، بارکد خوان در گذشته با تکنولوژی لیزری و تک بعدی ( بارکد تک بعدی ) اطلاعات را انتقال می داد اما با به کار آمدن تکنولوژی نوری ، سیستم لیزری منسوخ شد و در اکثر مدل ها سعی در ارتقاء بارکد خوان از لیزری به نوری همچنان در حال اجرا می باشد ، در زمینه بارکد ها نیز بارکد های تک بعدی به صورت روال وجود داشته و به هیچ عنوان منسوخ نشده اند بلکه هم پای بارکد های دو بعدی که امروزه رواج بیشتری دارند و به دلیل ذخیره ی اطلاعات بیشتر طراحی شده اند در دنیای تجارت و تولید مورد استفاده قرار می گیرد .

بارکد خوان دو بعدی و بارکد خوان تک بعدی تنها در نوع بارکد متفاوت می باشند ، بارکد خوان تک بعدی تنها قادر به اسکن بارکد ها میله ای ، خطی بوده و در صورتی که بارکد خوان دو بعدی علاوه بر اسکن بارکد های خطی و میله ای قادر به اسکن بارکد های مربعی ، QR کد را نیز دارد که امروز بیشتر در داروخانه های بارکد های دو بعدی ، مربعی و QR کد ها مورد استفاده قرار می گیرد ، قیمت بارکد خوان در مدل دو بعدی بالا تر از تک بعدی می باشد زیرا قادر است علاوه بر عملیات اسکن تک بعدی ، دو بعدی ها نیز پشتیبانی نماید .

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 10 محصول
قیمت : 1,100,000 (تومان)

در گروه بارکد خوان های صنعتی قرار می گیرد ، GFS4400 به صورت ثابت در جای لازم پیچ می شود و با سرعت بسیار بالایی بارکد هایی که از مقابلش عبور می کند را می خواند .

بارکد خوان خط تولید GFS4470 ( نام دیگرGFS4400 ) بارکد های خطی و QR را با استفاده از مکانیسم اسکن نوری می خواند و از طریق یکی از پورت های ارتباطی اش اطلاعات را جهت ذخیره شدن به سیستم انتقال می دهد .

قیمت : 1,170,000 (تومان)

از سری بارکد خوان های رو میزی است ، قیمت بارکد اسکنر 3200 بسیار مناسب بوده همچنین فروشگاه های بزرگ ( هایپر استار ، اتکا و ...) طرفداران این محصول هستند ، بارکدخوان فروشگاهی 32001D  با عملکرد بسیار سریع خود توانسته رضایت اکثر صندوق داران و مشتریان این فروشگاه ها را کسب کسب کند ، بارکد اسکنر رو میزی دیتالاجیک تراکم صف صندوق فروشگاه ها به صورت قابل توجهی کاهش داده و فرایند صندوق با سرعت بیشتری انجام می شود .

قیمت : 850,000 (تومان)

در گروه بارکد خوان های صنعتی قرار می گیرد ، GFS4400 به صورت ثابت در جای لازم پیچ می شود و با سرعت بسیار بالایی بارکد هایی که از مقابلش عبور می کند را می خواند .

بارکد خوان خط تولید GFS4470 ( نام دیگرGFS4400 ) بارکد های خطی و QR را با استفاده از مکانیسم اسکن نوری می خواند و از طریق یکی از پورت های ارتباطی اش اطلاعات را جهت ذخیره شدن به سیستم انتقال می دهد .

قیمت : 850,000 (تومان)

مدل پیشرفته بارکد خوان دستی دیتالاجیک است ، بارکد خوان QR سیمی GD4400 datalagic به روش نوری  از بارکد ها اسکن می گیرد و اطلاعات را از طریق یکی از رابط های خود به سیستم انتقال می دهد ، بارکد اسکنر تفنگی 2بعدی 4400  از جمله محصولات با کیفیت کمپانی دیتالاجیک دارای بدنه بسیار مقاوم است همچنین این محصول به دلیل داشتن تکنولوژی green spot و motion باعث افزایش راحتی و سرعت عمل کاربر می شود .

بارکداسکنر تفنگی I GD4400 بارکد های دو بعدی و خطی را حتی اگر خط خورده و یا کمرنگ باشد به راحتی می خواند به همین دلیل مورد توجه اکثر داروخانه  ها ، و مراکزی که  محصولاتشان بارکد های QR  ( مربعی ) است قرار می گیرد ، بارکد خوان دو بعدی 4400 تحت لیسانس ایتالیا دارای 12 ماه گارانتی واقعی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 565,000 (تومان)

بارکد خوان QR دیتالاجیک ایتالیایی با قیمت مناسب و عملکرد عالی مورد  توجه داروخانه ها و مراکزی که نیاز به بارکد خوان 2 بعدی دارند قرار گرفته است ، دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس ازفروش می باشد می باشد ، تکنولوژیGREEN SPOT و MOTION این محصول را بسیار ایده آل و کاربر پسند کرده است ، بارکد خوان تفنگی 2 بعدی 24300 از رابط های USB و  RS232 پشتیبانی می کند و در دو رنگ سیاه و سفید تولید می شود  .

قیمت : 243,000 (تومان)

بارکد خوان دیتا لاجیک Datalogic QW2100 بارکد خوان سیمی با مکانیسم نوری جهت اسکن بارکد های خطی یا میله ای طراحی شده است، قیمت مناسب بارکد اسکنر QW2100 به محبوبیت بارکد خوان لایت افزوده، بارکدخوان lite مدل 2100 با سرعت اسکن بالا محصولی از کشور ویتنام  تحت لیسانس ایتالیا می باشد، کلیه محصولات دیتالاجیک در ایران به همراه 1 سال گارانتی عرضه می شوند.

قیمت : 439,000 (تومان)

بارکد خوان دیتا لاجیک Datalogic HD3100 محصولی از کمپانی دیتالاجیک همراه با ظاهر بسیار متفاوت نسب به باقی مدل ها این کمپانی مشهور است، بارکد خوان herun datalogic دارای پایه بسیار شکیل بوده که زیبایی این مدل را چند برابر نموده است، بارکد خوان دیتالاجیک HD3130 با مکانیسم اسکن نوری انواع بارکد های خطی، میله ای و تک بعدی را با سرعت شگفت انگیزی می خواند.

قیمت : 265,000 (تومان)

بارکد خوان دیتا لاجیک Datalogic QD2131 محصولی از کشور ویتنام  تحت لیسانس ایتالیا می باشد از خانواده بارکد خوان خطی ( 1بعدی ) با سرعت بالا است و بارکد اسکنر نوری به راحتی با نرم افزار های کاربردی فروشگاهی و بانکی ادغام شده و بدین وسیله کارایی خود را ارتقاء می دهد همین امر باعث شده این محصول مورد توجه بانک ها ، دفاتر بیمه و .. قرار گرفته است ، بارکد خوان دستی مقاوم همراه با طول عمر بالا داری 1 سال گارانتی سما سرویس و 10 سال خدمات واقعی می باشد.

قیمت : 329,000 (تومان)

بارکد خوان دیتا لاجیک Datalogic QD2100 اسکنر نوری است، بارکد خوان I اکثر بارکد های تک بعدی (میله ای) را تنها با یک کلید قرائت می نماید، QD2100 به وسیله ی کابل به رایانه متصل و اطلاعات را انتقال می دهد. بارکد خوان ایتالیایی مدل Quick Scan I دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

1مجموع 10 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()