مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا

فیش پرینتر

فیش پرینتر جهت صدور فیش در فروشگاه ها ، مراکز خدماتی و درمانی مورد استفاده قرار می گیرد که با عنوان فیش زن ، فیش پرینتر ، فیش زن حرارتی ، فیش پرینتر فروشگاهی ، فیش زن سوزنی ، چاپگر حرارتی و فروشگاهی شناخته شده است ، تفاوت فیش پرینتر ها بدون در نظر داشتن برند آنها در سایز کاغذ مصرفی ، تکنولوژی اتوکاتر ، روش چاپ سوزنی و حرارتی و از همه مهم تر پرتابل بودن و اتصال از طریق بولوتوث ، WIFI و وایرلس می باشد ، البته تنوع فیش زن ها تنها به دلایل ذکر شده نیست بلکه شامل قابلیت ها و ساختار فیش پرینتر ها نیز می گردد .

رسید پرینتر یا فیش زن فروشگاهی با چاپ اطلاعات به صورت حرارتی اطلاعات بر روی کاغذ حرارتی انتقال می دهند و به صورت خودکار فیش صادر شده را برش می زنند که به این تکنولوژی اتو کاتر می گویند ، قابلیت پشتیبانی از چندین پورت ارتباطی ، امکان قرار گیری فیش پرینتر در سیستم شبکه و بدنه ی مقاوم و ضد آب و امکان صدر فیش به صورت سیار وجه تمایز فیش زن های میباشد .

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 7 محصول
قیمت : 519,000 (تومان)

فیش پرینتر بیکسولون کره مدل SRP 330 II جدیدترین محصول کمپانی Bixolon کره می باشد که با افزایش امکان ارتباط از طریق wifi ، افزایش سرعت چاپ و بالا بردن وضوح چاپ به نسبت پرینتر فیش بیکسلون مدل 330 در گروه محبوب ترین کالا و قیمت ویژه قرار گرفته است ، گارانتی دستگاه 12 ماه می باشد .

قیمت : 939,000 (تومان)

پرینتر حرارتی بیکسلون SRP F312 یکی از پیشرفته ترین دستگاه ها در گروه فیش پرینتر حرارتی قرار گرفته است ، ویژگی فیش پرینتر F312 ، دارای طول عمر و سرعت چاپ بالا می باشد ، تفاوت اصلی پرینتر حرارتی معرفی شده نسبت به باقی مدل ها ضد آب بوده و قابلیت اتصال از طریق wifi می باشد ، دستگاه ساخت کمپانی BIXOLON کشور کره ، دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 779,000 (تومان)

فیش پرینتر حرارتی بیکسلون SRP-350Plus III ساخت کشور کره دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ، توسط کمپانی بیکسلون یکی از شناخته ترین برند ها در این زمینه طراحی و تولید شده است  ، سرعت چاپ بسیار بالا ، قابلیت ساپورت کارت حافظه ، صدای کم ، دارای کاتر اتوماتیک ، کاربری بسیار ساده با مکانیسم چاپ حرارتی ،  از ویژگی های فیش پرینتر 350Plus است .

قیمت : 725,000 (تومان)

فیش زن حرارتی بیکسلون مدل SRP350 III مناسب و جهت استفاده در فروشگاه های بزرگ ، هایپر استار ها و ... است ، فیش پرینتر SRP350 دارای کیفیت ، سرعت و عملکرد بالا جهت چاپ فیش ، قبض ، بارکد و ... بر روی کاغذ حرارتی بدون نیاز به جوهر می باشد ، چاپگر حرارتی نام برده در گروه دستگاه های کم صدا با طول عمر بالا قرار گرفته است . دستگاه قابلیت اتصال به کشو پول و پشتیبانی پورت های USB ، parallel و .. دارا می باشد .

 
قیمت : 500,000 (تومان)

فیش پرینتر بیکسلون کره مدل SRP330 در گروه پرینتر های حرارتی قرار گرفته است که از طریق انتقال حرارتی چاپ را انجام می نماید ، سایز رول حرارتی که در فیش پرینتر می توان قرار داد 80 میلیمتر معادل 8 سانتی متر است و دارای اتو کاتر جهت برش اتوماتیک در زمان صدور فیش می باشد ، پرینتر حرارتی بیکسلون با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات ارائه می گردد .

قیمت : 530,000 (تومان)

پرینتر فروشگاهی بیکسلون SRP150 چاپگر حرارتی مجهز به برش خودکار کاغذ ، ساخت شرکت BIXOLON  کره می باشد ، دستگاه اثبات شده و قابل اطمینان SRP150 قابلیت چاپ قیمت ، چاپ بارکد های تک بعدی و دو بعدی بر روی کاغذ حرارتی ، قابلیت پشتیبانی خروجی های پارالل ، سریال ، USB را دارد ، دستگاه فوق دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

قیمت : 0 (تومان)

پرینتر فروشگاهی بیکسلون مدل STP103 II ساخت کشور کره ،  فیش پرینتر کوچک و سبک و کم صدا با کاربری ساده و کیفیت بالا جهت صدور فیش و قبض ، چاپ بارکد در فروشگاه ها ، رستوران ها و ... طراحی شده است ، نحوه ی چاپ به صورت حرارتی (بدون نیاز به جوهر و ریبون) ، فیش زن کره ای نامبرده دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد .

1مجموع 7 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()