مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا

جت پرینتر

جت پرینتر نوعی دیگر از دستگاه های چاپ اطلاعات می باشد که به صورت لیزری اطلاعات را در انواع کالا ها ، مواد صنعتی و غذایی ثبت می نماید ، جت پرینتر دارای حافظه ی داخلی بوده و پس از دریافت اطلاعات به صورت لیزری اطلاعات را حک می نماید به صورتی که قابل شست و شو و پاک شدن نیست ، اطلاعاتی که بر روی بدنه ی تخم مرغ یا انواع بشکه های صنعتی دیده می شود توسط دستگاه جت پرینتر ثبت شده است که با نوع کالا دستگاه جت پرینتر نیز انتخاب می گردد ، جت پرینتر ها قادر هستند در سطوح گوناگون به حالت منحنی ، گرد ، لبه دار و یا برجسته اطلاعات را ثبت نماید ، فونت چاپ و سایز چاپ قابل انتخاب می باشد و جت پرینتر ها در مدل های جت پرینتر تفنگی یا گان ، جت پرینتر اتمپ یا فشاری ، دستی و دفتر قابل انتخاب می باشد که با توجه به محیط و نوع کالا متغیر خواهد بود ، در گروه جت پرینتر ، جت پرینتر دایمو Dymo برندی مطرح و محبوب می باشد که به راحتی می توان گفت که تمامی بازار ایران در زمینه ی جت پرینتر همراه مختص دایمو میباشد .

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 4 محصول
قیمت : 23,350,000 (تومان)

جت پرینتر دستی مدل REINER 970 محصولی از کشور آلمان است، جت پرینتر 970 اطلاعات را از کامپیوتر دریافت و بر روی سطح درج می نماید، جت پرینتر 970 یک وسیله ی کاربردی برای انبار ها است.

قیمت : 14,350,000 (تومان)

جت پرینتر پرتابل دستی رینر REINER-940 نسل جدید پرینتر ها برای چاپ بر روی سطوح منحنی، فلزی، چوبی و غیره است. سرعت چاپ دستگاه reiner 940 برابر 400 میلی متر در ثانیه با کیفیت 300 dpi همراه است.

قیمت : 17,450,000 (تومان)

جت پرینتر صنعتی پرتابل رینر REINER-790 محصولی از کشور آلمان توسط کمپانی مطرح REINER می باشد ، شرکت REINER یک رهبر جهانی تولید جت پرینتر ها ( Stamps ) به خصوص در بازار اروپا و آمریکا می باشد ، جت پرینتر جهت چاپ اطلاعات در خواستی به صورت لیزری بر روی بدنه ی کالا ها به کار می رود ، جت پرینتر صنعتی رینر یکی از قدرتمند ترین دستگاه ها شناخته شده است که در ایران بازار بسیار ایده الی را به خود اختصاص داده است .

قیمت : 5,600,000 (تومان)

جت پرینتر دستی سیار REINER 798 از طریق درگاه usb اطلاعات را دریافت و بر روی کلیه سطوح از جمله شیشه ای، پلاستیکی، کارتن، پارچه چاپ می نماید، مکانیسم چاپ دستگاه جت پرینتر 798 جوهر آفشان است، دستگاه 798 کاربری بسیار آسانی دارد.

1مجموع 4 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()