مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا

پرینتر لیبل زن دفتری

10 / 10
از 1 کاربر

پرینتر لیبل زن دفتری جهت چاپ اطلاعات و بارکد کالا ها بر روی برچسب یا لیبل در فروشگاه  ها و دفاتر اداری و تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد ، دستگاه پرینتر لیبل که امروزه بسیار مرسوم شده است با عنوان دستگاه بارکد پرینتر و لیبل پرینتر نیز معرفی می گردد ، روش بسیار آسان و سریع جهت ثبت اطلاعات مربوط به کالای تولید شده و یا تغییر اطلاعات کالای وارداتی به دلخواه وارد کننده یا ارائه دهنده می باشد که توسط ریبون و کاغذ پشت چسب دار که در انواع گوناگونی تولید می گردد قابل استفاده است ، مواد مصرفی دستگاه لیبل زن بسیار ارزان قیمت بوده و به راحتی قابل تهیه می باشد و نوع ریبون که رنگ چاپ بر روی برچسب است بر اساس ماندگاری و نوع لیبل مورد مصرف تعیین می گردد و دستگاه لیبل زن دفتری قادر است که با هر نوع لیبل و ریبون نظیر ریبون رزین ، ریبون وکس و ریبون وکس رزین چاپ را انجام دهد ، دستگاه پرینتر برچسب در مدل دفتری برای مصرف کارخانه ای نیز مناسب بوده البته برای تیراژ نسبتا متوسط می توان از لیبل پرینتر دفتری به عنوان لیبل پرینتر صنعتی نیز استفاده کرد .

پرینتر لیبل زن دفتری از نظر نوع مکانیزم چاپ به سه دسته تقسیم می گردد که دسته اول مکانیزم چاپ حرارتی می باشد که مواد مصرفی آن نیز شامل لیبل حرارتی بوده و در این نوع لیبل زن نیازی به ریبون نیست و ماندگاری چاپ بر روی لیبل طولانی مدت نخواهد بود ، مکانیزم چاپ دوم ، مکانیزم انتقال حرارتی است که از طریق انتقال حرارت از ریبون به برچسب کاغذی و انواع لیبل های دیگر است که ماندگاری بالاتری نسبت به مکانیزم حرارتی دارد و بنا بر نوع ریبون مصرفی و نوع لیبل ماندگاری همیشگی بدون پاک شدن یا کم رنگ شدن نیز دارند ، مکانیزم سوم ، مکانیزم حرارتی و انتقال حرارتی است که دستگاه چاپگر لیبل هر دو مکانیزمی که به اختصار توضیح داده شد را در یک سیستم دارد و کاربر با انتخاب نوع برچسب و داشتن و یا نداشتن ریبون روش چاپ را تعیین می نماید .

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
123مجموع 35 محصول

لیبل پرینتر SNBC مدل BTP 3210 از بهترین لیبل زن های سری BTP می باشد . کمپانی SNBC در طراحی این لیبل زن سعی داشته تا تمامی نقاط ضعف در مدل های پیشین را برطرف نماید . لیبل زن SNBC مدل BTP-3210 به دلیل داشتن قابلیت افزایش حافظه تا 64 مگابایت بسیار مورد توجه کاربران و مراکز قرار گرفته است .

قیمت : 4,300,000 (تومان)

لیبل زن مدل تی اس سی TE200 از برترین مدل های چاپ بارکد در بازار است. TE200 با رفع کمبودها و کاستی های مدل های پیشن، توانسته خریداران را راضی نگه دارد. از ویژگی های چشم گیر دستگاه لیبل زن TE200 می توان به کاربری ساده، قابلیت چاپ بالا و طراحی شیک اشاره کرد. هم اکنون بسیاری از اصناف و مشاغل در حال استفاده از بارکد پرینتر TE200  هستند. به نقل ازخریداران و کاربران، سرعت و کیفیت چاپ بالای چاپگر بارکد TE200 آن ها را ترغیب به معرفی لیبل زن TE200  به سایر همکاران خود کرده است.

123مجموع 35 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()