مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا

برچسب PVC

10 / 10
از 1 کاربر
جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
12مجموع 19 محصول

لیبل پشت چسب دار پی وی سی 157 × 106 در گروه لیبل ضد آب قرار گرفته است ، برچسب PVC مقاوم بالایی در برابر نفوذ آب و گرد و غبار در محیط هایی با شرایط آب و هوایی متغیر داشته و یک لیبل قدرتمند می باشد ، چاپ بر روی لیبل پی وی سی توسط دستگاه پرینتر لیبل صورت می پذیرد که تنها با ریبون رزین امکان چاپ فراهم می باشد ، تعداد در رول 1000 عدد می باشد که به صورت تک ردیفه تنظیم شده است .

لیبل pvc پلاستیکی 75 × 40 پاره نمی شود و اگر با ریبون رزین بر روی این برچسب چاپ انجام دهید هیچ گاه پاک نمی شود ، لیبل پلاستیکی انتخاب مناسب جهت درج لیبل بر روی محصولاتی است که در یخچال قرار می گیرند ، لیبل های pvc مقامت نسبتا بالایی در برابر رطوبت و محیط های خیس دارند ، جهت چاپ بر روی لیبل پلاستیکی لازم نیست لیبل پرینتر متفاوتی داشته باشید زیرا تمامی لیبل پرینترهای امکان چاپ بر روی لیبل کاغذی ، متال ، تایوک و pvc را دارند ، فقط هنگام تعویض جنس کاغذ باید به درجه حرارت دستگاه توجه نمایید تا چاپ با کیفیتی داشته باشد ، در هر رول حدود 1000 لیبل در سایر 75 × 40 به صورت تک ردیفی قرار می گیرد .

برچسب pvc پلاستیکی 30 × 15 در گروه لیبل صنعتی قرار گرفته است که در برابر پارگی ، کشیدگی و نفوذ آب مقاوم می باشد ، در هر رول برچسب پی وی سی 6000 عدد لیبل قرار دارد که در هر ردیف 3 عدد بر چسب چیده شده است ، چاپ لیبل pvc توسط دستگاه چاپگر لیبل ، لیبل زن صورت می پذیرد و مواد مصرفی دستگاه لیبل پرینتر جهت چاپ برچسب pvc ریبون رزین و یا ریبون وکس رزین می باشد .

لیبل pvc پلاستیکی 30 × 18 توسط دستگاه لیبل پرینتر قابلیت چاپ و ثبت اطلاعات دارد و توسط دستگاه دیگری چاپ نمی شود ، مواد مصرفی برچسب پی وی سی ریبون رزین و ریبون وکس رزین می باشد که با چاپ توسط این ریبون ها اطلاعات مدت طولانی بر روی لیبل ماندگار هستند ، تعداد لیبل هر رول 6000 عدد می باشد که در ردیف سه تایی کنار هم قرار می گیرند .

لیبل pvc پلاستیکی 35 × 25 در گروه پرچسب های صنعتی مقاوم قرار گرفته است ، لیبل پی وی سی در برابر گرد و غبار و نفوذ اب مقاوم بوده و ماندگاری بسیار بالایی دارند ، تعداد لیبل در هر رول 6000 عدد می باشد که در هر ردیف سه عدد لیبل یا برچسب قرار گرفته است ، چاپ بر روی لیبل یا بر چسب pvc توسط دستگاه لیبل پرینتر ، لیبل زن صورت می پذیرد که در این مدل لیبل از ریبون رزین یا وکس رزین در چاپ استفاده می نمایند .

لیبل pvc سایز 40 × 20 نوعی از برچسب بوده از جنس پلاستیک تولید می گردد ، برچسب pvc در مدل های گوناگون و رنگ های قابل انتخاب می باشد که در سایز معرفی شده به صورت استاندارد تولید می گردد ، لیبل pvc در هر حلقه ی رول شامل 1000 لیبل می گردد .

برچسب pvc سایز 55 × 15 نوعی لیبل بوده که در هر رول لیبل 5000 عدد برچسب قرار گرفته و هر ردیف رول 2 عددی است ، خرید برچسب پی وی سی به تعداد دلخواه امکان پذیر می باشد و کیفیت لیبل و مقاومت آنها در برابر پاره شوندگی بالا می باشد .

برچسب pvc سایز 31 × 21 گروهی از لیبل بوده که از جنس پلاستیک تولید می گردد و در هر حلقه ی لیبل 6000 عدد برچسب در ردیف سه تایی می باشد که با مقاومت بالا در پاره شوندگی بوده ، سفارش برچسب پی وی سی به تعداد دلخواه امکان پذیر بوده و به صورت تکی و تعدادی قابل سفارش می باشد .

لیبل pvc سایز 51 × 34 به برچسب پلاستیکی نیز معرفی می گردد ، لیبل پی وی سی در سایز 51 × 34 سایز کاملا استاندارد بوده و هر رول برچسب پی وی سی از 3000 لیبل دو ردیفی تشکیل می گردد ، خرید لییل پی وی سی به تعداد دلخواه قابل انتخاب بوده زیرا سایز ذکر شده استاندارد بوده و به صورت متداول از برچسب PVC تولید می گردد .

قیمت : 22,000 (تومان)

لیبل pvc سایز 50 × 25 از جنس پروپیلن بوده که در واقع از پلاستیک تولید می گردد ، لیبل پی وی سی گروهی از لیبل ها بوده که دارای مقاومت بالایی بوده و ظاهر و طراحی لیبل نیز بسیار شکیل می گردد ، هر رول لیبل pvc در سایز ذکر شده از 4000 عدد لیبل در ردیف دو تایی تشکیل شده است .

لیبل pvc سایز 50 × 25 Pvc Label Size 25 × 50
قیمت : 22,000 (تومان)

لیبل پی وی سی سایز 70 × 35 pvc از جنس پلاستیک بوده و دارای مقاومت مناسبی در برابر پاره شوندگی و کشیدگی دارد ، برچسب پی وی سی در سایز ذکر شده در زمان خرید لیبل محدودیتی در تعداد سفارش نداشته و به صورت تکی و تعدادی قابل سفارش می باشد .

لیبل پی وی سی سایز 30 × 50 دارای ترکیب شیمیایی پروپلین بوده که باعث استحکام واستقامت لیبل های پی وی سی می شود. استفاده از برچسب پی وی سی سایز 30 × 50 در محیط های مرطوب پیشنهاد می شود.

لیبل پی وی سی سایز 30 × 45 برچسبی مقاوم در برابر سرما و رطوبت است، این برچسب از جنس الیاف پلاستیکی ساخته شده  و دارای عرض 30 میلی متر و عرض 45 است، لیبل پی وی سی سایز 30 × 45 درون بوبین پیچیده شده است به صورت رول عرضه می شود.

برچسب pvc سایز 15 × 45 با دوام بالا انتخاب خوبی برای استفاده در محیط های خیس و مرطوب است، مقاومت لیبل پی وی سی در برابر محلول ها باعث استقبال آزمایشگاه ها و سرد خانه های از این جنس لیبل شده است.

12مجموع 19 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()