مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا

برچسب کاغذی

10 / 10
از 1 کاربر

برچسب کاغذی طبق استاندارد لیبل پرینتر رومیزی ، لیبل زن صنعتی و ترازو لیبل زن تولید می شود ، برچسب کاغذی از الیاف کاغذ است و به راحتی پاره می شود ، رنگ و ابعاد لیبل کاغذی متنوع است و خرید دستگاه لیبل پرینتر با خرید برچسب کاغذی یا لیبل کاغذی همراه است ، کاربر طبق سایز محصولات و مشخصات پرینترش سایز برچسب مورد نیاز خود را انتخاب می کند ، برچسب کاغذی به دو گروه لیبل ریبونی و لیبل حرارتی تقسیم می شود ، چاپ بر روی برچسب کاغذی به صورت حرارت مستقیم یا غیر مستقیم صورت می گیرد ، در چاپ حرارتی ، برچسب به صورت مستقیم در برابر حرارت هد قرار می گیرد و چاپ بدون نیاز به ماده مصرفی انجام می شود به همین دلیل استفاده از لیبل حرارتی برای مشتری ها به صرفه تر است اما دوام چاپ کمتری داری دارد ، مکانیسم چاپ برچسب گلاسه ، غیر مستقیم است ، چاپ بر روی لیبل گلاسه بدون ریبون امکان پذیر نمی باشد ، ریبون وکس و وکس رزین ماده مصرفی برچسب های گلاسه هستند ، لیبل کاغذی پرفروش تربن نوع برچسب است و بر روی اکثر سطوح قابل درج شدن است ، قیمت برچسب کاغذی یا لیبل کاغذی به نسبت تمامی لیبل ها مناسب تر می باشد و قیمت لیبل کاغذی به صرفه ترین روش لیبل دار نمودن کالا ها می باشد .

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1234مجموع 57 محصول

لیبل حرارتی سایز 80 × 50 نوعی از لیبل می باشد که بدون نیاز به ریبون توسط دستگاه پرینتر لیبل چاپ می شود ، خرید لیبل حراراتی شامل یک رول 1000 عددی برچسب حرارتی می گردد .

قیمت : 32,000 (تومان)

لیبل کاغذی پر چسب سایز 24 × 34 توسط مواد مصرفی ریبون اطلاعات دار می گردد و چاپ نیز توسط دستگاه پرینتر لیبل صورت می گیرد ، هر رول لیبل شامل 2000 عدد برچسب می گردد که دارای چسب زیادی می باشد .

قیمت : 32,000 (تومان)

برچسب کاغذی کم چسب سایز 24 × 34 جهت لیبل دار نمودن کالا ها و قطعات به کار می رود ، چاپ بر روی لیبل توسط دستگه لیبل پرینتر صورت می پذیرد ، خرید لیبل کاغذی بدون داشتن دستگاه پرینتر لیبل امکان پذیر نیست ، هر رول لیبل شامل 2000 عدد لیبل تک ردیفی می گردد .

برچسب حرارتی سایز 35 × 25 نوعی از لیبل می باشد که از جنس کاغذ پشت چسب دار بوده و از طریق ایجاد حرارت چاپ می نماید ، خرید برچسب حرارتی بیشتر برای ترازوی دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد و گروهی از لیبل زن ها نیز امکان چاپ بر روی لیبل حرارتی را دارند .

لیبل حرارتی سایز 35 × 25 کاملا استاندارد بوده که به تعداد دلخواه توسط مشتری قابل سفارش می باشد ، در زمان خرید برچسب حرارتی به دستگاه پرینتر لیبل نیز توجه داشته باشید زیرا تولید چاپ بر روی لیبل حرارتی با حرارت صورت می پذیرد و دستگاه لیبل پرینتر نیز با این قابلیت باید انتخاب گردد .

قیمت : 32,000 (تومان)

لیبل کاغذی سایز 35 × 25 به گروهی از لیبل ها اطلاق می گردد که از جنس کاغذ پشت چسب دار بوده و مقاومتی متناسبی دارد ، خرید لیبل کاغذی در سایز معرفی شده به دلیل استاندارد بودن سایز لیبل قابل سفارش در سایز های مختلف بوده و در هر رول لیبل 2000 عدد لیبل و در یک رول می باشد . 

لیبل کاغذی سایز 35 × 25 Label Paper Size 25 × 35
قیمت : 32,000 (تومان)

کاغذ پشت چسب دار سایز 35 × 25 عمودی یکی از لیبل های کاغذی با سایز کوچکی است که برای بارکد دار نمودن کالا به کار می رود ، لیبل کاغذی دارای سایز استاندارد بوده و هر ردیف لیبل شامل سه عدد برچسب در حلقه ی 5000 عددی می باشد .

بر چسب کاغذی سایز 35 × 30 نوعی از لیبل است که از جنس کاغذ تولید می گردد و سایز لیبل استاندارد بوده و در هر رول برچسب کاغذی 4000 عدد لیبل در ردیف سه تایی قرار می گیرد ، خرید لیبل کاغذی به صورت تکی و تعدادی امکان پذیر می باشد .

لیبل کاغذی سایز 100 × 100 سایز استاندارد برچسب کاغذی می باشد که به کاغذ پشت چسب دار نیز معرفی می گردد ، هر حلقه رول برچسبی سایز 10 × 10 سانتیمتری شامل 500 عدد لیبل می گردد که در ردیف تکی قرار می گیرد .

برچسب کاغذی سایز 106 × 67 گروهی از لیبل بوده که از جنس کاغذ تولید می گردد ، هر رول لیبل کاغذی از 1000 عدد برچسب در ردیف تکی تشکیل شده است ، خرید لیبل کاغذی به تعداد دلخواه امکان پذیر می باشد زیرا در گروه لیبل استاندارد قرار گرفته و به صورت مداوم در حال تولید می باشد .

قیمت : 31,900 (تومان)

برچسب کاغذی سایز 150 × 100 سایز استاندارد لیبل می باشد که به تعداد دلخواه توسط مشتری قابل سفارش می باشد ، خرید برچسب باید با توجه نیاز کار صورت پذیرد و لیبل ها توسط دستگاه لیبل پرینتر چاپ می گردند و نوع دستگاه لیبل زن بر لیبل ها تاثیر نمی گذارد  ، لیبل معرفی شده در هر رول از 500 عدد لیبل تک ردیفی تشکیل می گردد .

قیمت : 35,000 (تومان)

لیبل کاغذی سایز 157 × 106 در گروه کاغذ پشت چسب دار قرار گرفته است که در کارگاه ها یا کارخانه ها جهت امر بسته بندی یا اطلاعات دارد نمودن کالا ها به کار می رود ، لیبل یا برچسب کاغذی توسط دستگاه لیبل پرینتر چاپ شده و نوع دستگاه لیبل زن تفاوتی ندارد و تمامی دستگاه ها قادر به پرینتر لیبل کاغذی می باشند .

قیمت : 31,500 (تومان)

لیبل کاغذی سایز 125 × 95 گروهی از برچسب بوده که به کاغذ پشت چسب دار نیز معرفی می گردد ، خرید لیبل در سایز ذکر شده به دلیل استاندارد بودن سایز لیبل امکان سفارش به تعداد دلخواه را دارد ، چاپ بر روی برچسب ذکر شده توسط دستگاه لیبل پرینتر امکان پذیر می باشد .

قیمت : 28,000 (تومان)

برچسب کاغذی سایز 90 × 90 گروهی از لیبل کاغذی بوده که به صورت مربع کامل در یک رول 500 عددی تک ردیفی قرار گرفته است ، برچسب معرفی شده با دستگاه پرینتر لیبل قابل استفاده بوده و چاپ بر روی برچسب ها از این طریق امکان پذیر می باشد .

قیمت : 35,000 (تومان)

برچسب کاغذی سایز 100 × 80 به صورت کاغذ پشت چسب دار بوده که قسمت روی لیبل جهت چاپ و قسمت زیرین جهت اتصال بر روی کالا می باشد ، خرید برچسب کاغذی در سایز ذکر شده به تعداد دلخواه امکان پذیر می باشد .

1234مجموع 57 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()